Majki eksperiencë jo të mirë për Shën Valentin (Video)

By

“Dashni” është kënga e tij e fundit e madje shkon shumë me datën 14 shkurt, ditën e të dashuruarve.

Por pavarësisht kësaj, kjo ditë për Majkin do të jetë një ditë pune me koncerte pasiqë statusi i tij është single.

“Është ndjenjë e mirë kur tka dikush afër, e ki dikë afër, seriozisht. Është ndjenjë e mirë por për momentin nuk jam me kërkon. Sjom tu ni qato, nashta vjen. “ – u shpreh këngëtari në Prive duke konfirmuar që aktualisht nuk është në lidhje dashurie.

14 shkurtin e ka festuar vetëm një herë por nuk ka qenë dhe aq e bukur si ditë.

“E kom prit veç njëherë në jetë edhe u kon goxha e keqe” deklaroi Majki duke treguar se atë ditë ka pas probleme në çift por që i tejkaluan në mbrëmje.

Artikuj të ngjashëm