‘Pati nevojë për ndihmë mjekësore’, Sara flet për vajzën pas lindjes

By

Para një jave, Sara Hoxha solli në jetë vajzën.

Ajo dhe Ledioni u bënë prindër për herë të tretë të fëmijës që quhet Ruya.

Sot gjatë ditës, trashëgimtarja e Top Channel foli për komplikacionet që ndodhën më 30 shtator.

Ajo tha se vajza pati nevojë për ndihmë mjekësore, madje ajo pritet të dalë së shpejti nga spitali.

Sara më tej tha se kjo periudhë e ka forcuar më shumë.

Më poshtë mund ta lexoni deklaratën e plotë teksa njoftoi për nisjen e Dancing With The Stars sonte./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm