Ndjek trendin e prindërve të famshëm, edhe Fjolla Morina e bën vajzën me Instagram

By

Shumë të famshëm shqiptarë i kanë bërë me llogari personale në instagram fëmijët e tyre.

Tuna, Teuta Krasniqi, Mozzik dhe Loredana, Majlinda Zeka e tani edhe Fjolla Morina, janë siguruar që fëmijët e tyre të kenë llogaritë personale në Instagram, me qindra ndjekës.

Image result for fjolla morina dhe vajza

Këngëtarja e ka publikuar në instagramin e  saj një fotografi të së bijës, ku i bën edhe tag Alayas, e cila është një vogëlushe shumë simpatike, e tash e tutje do i ketë edhe fansat e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm