Publikohet “Djalë dukat” nga Lumi B dhe Skerdi (VIDEO)

By

Është publikuar më në fund, bashkëpunimi mes Lumi B dhe Skerdit, i paralajmëruar kohë më parë.

Artistët janë bashkuar për këngën “Djalë dukat” e cila tashmë gjendet në youtube dhe ju mund ta dëgjoni të plotë.

Gjithçka është realizuar në studion Redbox Entertainmet, ndërkaq videoklipin e realizoi Valon Aziri.

Më poshtë mund ta shihni projektin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm