Rezervoni mbrëmjen e sotme për Prive (VIDEO)

By

Materiale interesante keni mundësi të ndiqni këtë të premte në Prive.

Aktori Sevdai Radogoshi rrëfen shumëçka nga jeta e saj madje flet edhe për raportin me motrën për të cilën në media u tha se e rrahu.

Përveç tij, çifti i famshëm i Instagramit, Njomza dhe Rinori tregojnë gjithçka rreth tyre.

Mos harroni, sonte duke filluar nga ora 22:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm