Kaq vite mbushë sot Sinan Vllasaliu

By

Një prej këngëtarëve më të njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu, feston sot ditëlindjen.

Këngëtari i shumë hiteve ndër vite që ka shoqëuar me këngët e tij gjenerata të tëra mbush sot 57 vite.

Në këtë ditë të veçantë urimet nuk kanë munguar, duke filluar nga familja e ngushtë, bashkëshortja Teuta dhe vajza Edona e fansat e shumtë të këngëtarit.

Teksa s’na mbetet gjë tjetër që përpos urimeve, të shijojmë ca nga hitet e pavdekshme të Sinanit të cilat i gjeni të listuar më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm