Pasi kënga iu shpërnda në internet, Getinjo e publikon në YouTube (VIDEO)

By

Kohëve të fundit, këngët e artistëve shqiptarë po rrjedhin në internet akoma pa dalë zyrtarisht në YouTube.

Pas Capital T-së, e njëjta gjë i ndodhi Getinjos, të cilit i janë publikuar dy këngë nga albumi i ri pa autorizimin e tij.

Ai hyri në Instagram duke thënë: “Jo që mboni dom ju që i keni shpërnda, amo diqysh s’fiton send me këtë punë”.

Më pas, reperi është detyruar të publikojë projektin “Ali Baba” me titra në YouTube dhe nëse nuk e e keni dëgjuar ende, e keni mundësinë tani./Prive.al

Artikuj të ngjashëm