Pas spekulimeve për ndarje, lajmërohet Seldi

By

Ditëve të fundit është përfolur mbi një krizë të mundshme mes Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodrës.

Çifti që u fejuan muaj më parë fshinë gjithë fotot e përbashkëta dhe nuk u panë më nën shoqërinë e njëri-tjetrit gjatë verës.

Seldi ka reduktuar edhe paraqitjet në rrjete sociale.

Por, së fundmi ai ka thyer heshtjen.

Më një selfie në të cilën nuk reflekton shumë disponim, i veshur në të zeza, këngëtari i njohur ka preferuar heshtjen përmes këtij mesazhi të koduar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm