Kjo që bëri S4MM për Ronelën s’do t’i pëlqejë fare Zerkës (FOTO)

By

Para pak minutash, reperi nga Tetova S4MM, postoi një fotografi të Ronela Hajatiti në profilin e tij në Instagram.

Imazhin, Ronela e kishte postuar ditë më parë në faqen e saj ku shfaqej me të pasme seksi dhe e zhveshur në pjesën e sipërme.

‘Ufffff’, ka qenë përshkrimi i S4MM në fotografinë e këngëtares nga Shqipëria, të shoqëruar me disa emoji në formë zemrash e lulesh.

Nën këtë postim, është parë edhe një koment i Noizyt por edhe shumë të tjerë të cilat mbase nuk do t’i pëlqejnë Young Zerkës – i cili është edhe i dashuri aktual i Ronelës.

Presim reagimin e Zerkës dhe të artistes në të njëjtën kohë…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm