Ana Kauri zbulon për Prive se ajo është në një lidhje të lumtur

By

Pas daljes nga “Për’puthen”, Ana Kauri mori pak kohë pushim larg televizionit.

Por ajo u rikthye, dhe kësaj here ajo shpalos gjithçka për Prive.

Ndër të tjerash, ajo konfirmon se është në një lidhje të lumtur.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al\

 

Artikuj të ngjashëm