Pas ofendimeve të Blunt, ja çfarë ka për të thënë Ledri (VIDEO)

By

Javën e kaluar, DJ Blunt hyri në Instagram dhe ofendoi Ledri Vulën për duetin e tij me Capital T dhe më pas për albumin sipas të cilit është dashur të bëhet vite më parë për shkak të karrierës.

Edhe pse Ledri heshti në rrjete sociale, ai pati për të thënë diçka në intervistën e dhënë për NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Çfarë tha Ledri për Blunt dhe shumë gjëra të tjera rreth muzikës së tij, do t’i kuptoni duke klikuar në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm