Sapo festuan njëvjetorin e lidhjes: Dua dhe Anwar kanë prapë festë

By

Dua Lipa dhe Anwar Hadid festuan njëvjetorin e lidhjes së tyre para pak ditësh, me Dua që e cilësoi këtë vit, si ‘365 ditët më të ëmbla’.

Duke se festa nuk përfundoi për çiftin kjo për faktin se Anwar po feston ditëlindjen.

Modeli po feston ditëlindjen e tij të 21-të, dhe Dua ndau një dedikim të ëmbël në rrjete sociale.

“Urime ditëlindjen dashuria ime. Çdo gjë është e bukur me ty.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm