Flaka Krelani prezanton format muskuloze (FOTO)

By

Kjo verë po nxjerrë në pah se sa kanë punuar me trupin e tyre të famshmit shqiptarë.

Ka të tillë që kujdesen fort për muskujt e format, por ka edhe të tillë që mendojnë se jeta është e shkurtër për t’i vënë vetes regjime të tilla.

Por këngëtarja kosovare Flaka Krelani, hyn në grupin e parë, që e ka tejet të rëndësishme të punojë me trupin e saj.

Këtë e dëshmojnë edhe linjat që Flaka ka arritur t’i perfeksionojë përmes palestrës dhe këtë e paraqet më së miri fotografia e fundit që këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në Instagram.

A post shared by Ms. Zjam (@flakakrelani) on

Artikuj të ngjashëm