E dëgjuat “Xhane” nga Irkenc Hyka dhe Stiv Boka

By

Stiv Boka dhe Irkenc Hyka, kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të quajtur “Xhane”.

Muzika dhe teksti është punuar nga Irkenc Hyka dhe Mix & Master.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm