Pas gjashtë muajsh, Gjiko vjen me projektin e ri “Coco Jumbo”

By

Kanë kaluar gjashtë muaj që nga projekti i tij i fundit muzikor i reperit Gjiko  “Bakllava” në bashkëpunim me Butrint Imerin.

Mirëpo vera po vjen e me të edhe projekte të reja nga reperi ku javë më parë Gjiko dhe ekipi i tij kishin udhëtuar për në Sarandë, Shqipëri për të filluar xhirimet e klipit të ri.

Projekti i ri muzikor tashmë është gati e bashkë me të edhe klipi. Coco Jumbo sapo është publikuar dhe ju mund ta ndiqni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm