Cili është raporti i Aidës me fëmijët e Naserit?!

By

Aida Doçi dhe Naser Qeli janë çifti më i përfolur i ditëve të fundit në showbizin shqiptar.

Martesa e tyre bëri shumë zhurmë, e pati shumë thashetheme por që të gjithave dyshja i’u dhanë përgjigje në Privé.

Mes shumë komenteve ishte edhe martesa e parë e Naserit e cila kishte përfunduar, por që në mes ka dhe fëmijë.

Aida ka treguar se ka raport të mirë me ta në këtë rrëfim për Privé.

Artikuj të ngjashëm