Pamje nga festa e ditëlindjes së Ledrit (VIDEO)

By

Ledri Vula sot feston ditëlindjen e tij të 35-të.

 

Me këtë rast ai është mbledhur bashkë me familjen dhe shoqërinë, për të festuar këtë ditë të rëndësishme të tij.

 

Urime Ledri edhe 100 vite të lumtura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm