PREMIERË: ELHAIDA DANI – ‘NË JETË’

By

Pas premierës televizive në Prive, kënga ‘I’m alive’ në versionin shqip është publikuar edhe në internet.

Versioni në shqip ka marrë emrin ‘Në jetë’ dhe teksti i saj është shkruar nga Sokol Marsi teksa për muzikë ka punuar ‘Zzap and Chriss’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm