James Belushi në dy filma gjatë 2016-tës

By

Aktori me prejardhje shqiptare James Belushi gjatë 2016-tës do të jetë më aktiv në kinematografi.

Ai ka xhiruar dy filma të cilët aktualisht janë në fazën e produksionit.

Bëhet fjalë për “Urban Cowboy” dhe “Katie says Goodbye”.

Përpos në filma, James Belushi është aktivë edhe në seriale amerikane./Prive.al

Artikuj të ngjashëm