Pas fejesës së bujshme, ndahet çifti i njohur (FOTO)

By

Çifti amerikan Shailene Woodley dhe Aaron Rodgers po kërkojnë kohë për lidhjen e tyre.

Sipas raportimeve të shumta, çifti është ndarë dhe ka anuluar fejesën, konfirmoi një burim për E! News. Lajmi vjen gati një vit pasi Aaron njoftoi për herë të parë fejesën e tyre në shkurt të vitit 2021.

Fansat filluan të dyshonin se aktorja dhe lojtari i NFL ishin në ndarje kur Shailene u fotografua duke bërë sërf në Malibu pa unazën e saj deri në tetor. Mungesa e unazës së fejesës u bë më e dukshme nga zgjedhja e manikyrit të thonjve nga ylli Divergent. Të gjithë thonjtë e saj ishin të lyer me ngjyrë rozë të lehtë, përveç gishtit të unazës, i cili ishte lyer me ngjyrë të zezë.

Më 5 nëntor, qendërmbrojtësi i Green Bay Packers konfirmoi se ai doli pozitiv me COVID-19 pasi tha se ishte “imunizuar” kundër virusit gjatë verës. Ai përmendi një alergji dhe dëshirën e tij për t’u bërë baba si arsyen e refuzimit të vaksinës, duke thënë: “Kjo ishte padyshim diçka për të cilën isha i shqetësuar dhe më shkoi në mendje”.

Nuk është e qartë se sa kohë kanë pasur lidhje yjet, pasi ata nuk pranuan të flisnin publikisht për romancën e tyre deri në vitin 2020. Shailene i tha Hollywood Reporter në korrik se ata donin të njiheshin me njëri-tjetrin përpara se të dilnin publikisht me lidhjen e tyre.

“In Touch” ishte i pari që raportoi ndarjen e dyshes.

Artikuj të ngjashëm