Këngëtarja shqiptare na njofton për herë të parë me vajzat! (FOTO)

By

Pati habitur shumë opinionin me lajmin se ishte bërë nënë e dy binjakeve pa u kuptuar nga publiku.

Këngëtarja ulqinake Hana Cakuli ardhjen në jetë të dy vajzave, Elena dhe Dorela e kishte fshehur në mënyrën më të mirë të mundshme.

Megjithatë, edhe kur ishte kuptuar lajmi, fotot nga Hana nuk vinin dhe në këtë mënyrë, në rrjete sociale nuk ka pasur asnjë fotografi ku princeshat e vogla shihen qartë.

Përjashtim është bërë së fundmi kur këngëtarja ka postuar një imazh në të cilin tregon se ky është udhëtimi i parë për to,

Ndryshe këngëtarja është martuar me 2 korrik 2014, ku dashurinë e saj e ka kurorëzuar me tri ceremoni martesore, në Prishtinë, Ulqin e Munih./ Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm