Fjolla Morina pas Këngës Magjike, me deklaratë emocionuese! (FOTO)

By

Ethet e festivalit, e kanë kapur këngëtaren Fjolla Morina.

Plot emocione, ajo ka shkruar një mesazh në profilin e saj në Instagram, ku shpreh mirënjohje për të gjithë bashkëpunëtorët, ata të cilët punuan që perfomanca e saj të jetë sa më e kompletuar.

Këngëtarja, e ka falënderuar dizajnerin Joni Peci, që është kujdesur për veshjen e saj tejet ekstravagante.

Morina kësaj here në Kënga Magjike, vjen me një këngë super ritmike dhe një interpretim skenik elektrizues, në duet me reperin Blasta, në këngën “Shake”.

Ky është mesazhi i plotë i Fjollës në Instagram:

 

Artikuj të ngjashëm