Pas Dua Lipës edhe Kylie Jenner vesh këtë fustan

By

Kylie Jenner mes gjithë ngjarjeve të fundit në jetën e saj nuk harron të duket bukur para kamerës.

“Duke i postuar këto tani para se të humbasin në listën time të kamerës”, ka shkruar Kylie në një foto me stil në Instagram. Në foton e parë, mamaja e Stormit dhe foshnjës Aire ishte e veshur me një fustan jeshil të ndezur.

Por prit! Nëse ky fustan ju duket shumë i njohur, kjo mund të jetë për shkak se Dua Lipa kishte veshur të njëjtin look vetëm një javë më parë.

Këngëtarja e “Don’t Stop Now” postoi një foto të saj duke tundur të njëjtin fustan jeshil lime, por zgjodhi ta vishte atë në të dy supet në vend që të tërhiqte dekoltenë ashtu siç bëri Kylie.

Artikuj të ngjashëm