Dhurata dhe Argjenti nuk janë ndarë!

By

Në shtyp sot u përfol lajmi se çifti Dhurata Ahmetaj dhe Argjent Haradinaj janë ndarë. E gjithë kjo histori nisi pas një postimi të këngëtares në Instagram.

Në të thuhej se ‘një burrë nuk do të lë diçka që e di se nuk do ta gjejë përsëri’.

Por pa kaluar shumë kohë nga publikimi i këtyre thashethemeve Dhurata është kujdesur të japë demantin e duhur.

Ajo pa dhënë ndonjë koment të detajuar ka postuar një foto në Instagram ku shihet bashkë me Argjentin.

Nga çfarë reflektojnë përmes imazhit, pa marrë parasysh ‘gojët e liga’ duket se çifti është në kulmin e dashurisë. /Prive.al/

https://instagram.com/p/8p5MvDwbmV/

Artikuj të ngjashëm