Pas debatit të mbrëmshëm, ja çfarë zgjedh të postojë Zanfina në Instagram

By

Mbrëmja e kaluar shënoi edhe njërin prej debateve më të komentuar viteve të fundit, atë mes këngëtares Adelina Ismaili dhe gazetarit Milaim Zeka.

Dyshja drejtuan akzua mjaft të mëdha ndaj njëri tjetrit por që të gjitha këto patën një fund.

Ajo që u mundua të ulë gjakrat disi ishte Zanfina Ismaili e cila e kishte lutur Zekën që t’a përfundojë debatin,  siç edhe ndodhi.

E sot kur kanë kaluar afro 24 orë këngëtarja zgjodhi të largojë disi vëmendjen nga ai moment duke përkujtuar kështu nënën e saj.

Përmes një fotografie ku shihej motra Ema dhe zonja Mona, këngëtarja u shpreh se po i mungon mjaft shumë ajo. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm