Lajmi i rremë që shqetësoi familjarët dhe miqtë e Nysret Muqiqit

By

Rrjetet sociale janë të mbushura me përplot platforma që shpërndarjnë lajme të rreme.

Fokus i tyre janë kryesisht politikanët por nuk mbesin pa qenë pre e tyre as këngëtarët.

Një lajm bizar është shpërndarë së fundmi për këngëtarin e mirënjohur Nysret Muqiqi.

Lajmi i rremë i vdekjes së tij ka shqetësuar familjarët dhe miqtë çka ka detyruar të birin, Albatritin që të sqarohet përmes një postimi në rrjete sociale ku mohon  këto lajme të rreme.

Reagimi i plotë i Albatritit më poshtë. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm