Bes Kallaku i bën ‘diss’ Capital T-së (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, Capital T postoi një video në Instagram ku shihej duke gatuar ushqim në shtëpinë e tij e në sfond dëgjohej kënga e fundit e tij “Filma”.

Videoja e reperit u bë virale dhe mori mbi 1 milion shikime.

Pas tij, ka qenë aktori dhe këngëtari i njohur shqiptar Bes Kallaku, ai i cili e bëri të njëjtën gjë pothuajse.

“Diss”, ka shkruar Besi nën videon ku shihet duke gatuar dhe dëgjuar këngën e tij “Skifterja e zemrës”.

Nëse nuk e dini, Besi dhe Capita T janë miq shumë të mirë dhe kjo video vjen si shaka pasi shumë njerëz filluan të bënin të njëjtën gjë sepse reperi ua kërkoi./Prive.al

View this post on Instagram

Diss to @truekapo 😂.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Artikuj të ngjashëm