Pas daljes së Bekës, Stresi “udhëheq” me emisionin e mëngjesit (VIDEO)

By

Çdo mëngjes shikuesit kishin rastin ta shihnin Bekën si udhëheqës të emisionit të mëngjesit në shtëpinë e Big Borther VIP Kosova, por me eliminimin e tij mbrëmë, sot këtë post e mori Stresi.

Duke folur për mbrëmë, reperi tha se s’ka film më të fortë se Prime-t e BBVK-së.

“Mbrëmë ka qenë një natë shumë e gjatë, me lëkundje… A ka film më të gjatë dhe ma kurioz se Prime, që e shohin me aq ankth. S’ka film më të fortë se ky, prime”, ka thënë Stresi,

Të eliminuarit e mbrëmshëm ishin Mc Beka dhe Xhixhi.

Artikuj të ngjashëm