Në hapat e nënës: Djali i Teuta Selimit talent në muzikë?

By

Vetë ka një jetë në muzikë.

Këngëtarja Teuta Selimi që prej një moshe fare të re është në skenë dhe me të njejtin ritëm, vazhdon të ecë në rrugëtimin e saj në mënyrë të suksesshme.

Por, pak nga talenti në këtë fushë duket se ajo i ka transmetuar djalit, Noarit.

Këtë e ka zbuluar vetë Teuta përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaqë Noarin teksa interpreton në instrument frymor.

Ndiqni të plotë videon më poshtë. /Prive.al

Noari me @afrimaliu1971 , tribute to Pink Panther ??

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi_) on

Artikuj të ngjashëm