Paraqitja e fundit e Ryan Gosling shkakton ‘rrëmujë’ në internet

By

Filmi “Barbie” i Greta Gerwig nuk do të dalë në kinema për një vit tjetër.

Faleminderit Zotit, pra, për një fragment nga filmi që Warner Bros publikoi të mërkurën në një publik të papërgatitur — një foto e një Ryan Gosling si i dashuri i nxirë, i tonifikuar dhe plastik i Barbie, Ken. (CNN dhe Warner Bros. Pictures ndajnë kompaninë mëmë Warner Bros. Discovery.)

Fansat e Gosling, kinefilët dhe përdoruesit e rastësishëm të Twitter-it kanë një reagim të jashtëzakonshëm ndaj imazhit të aktorit kanadez, i cili luan përballë Barbie të Margot Robbie. Është imazhi i parë zyrtar i Gosling si kukulla Ken. /Prive.al

Image

Artikuj të ngjashëm