Shpat Kasapi përballet me problemin e njëjtë për herë të tretë

By

Këngëtari Shpat Kasapi nuk po mund të jetë rehat në rrjetet sociale.

Dikush sërish ia ka thyer atij llogarinë në Instagram dhe Facebook. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në instastory, pasi e ka kthyer.

Shpati tregoi se Instagramin pati mundësi ta kthejë sërish mirëpo faqen në Facebook jo. Ai bëri me dije se tani ka hapur një të re dhe e gjeni me adresën e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm