Enca pozon sërish duke konsumuar marihuanë (FOTO)

By

Enca e bëri sërish!

Këngëtarja ka pozuar prapë duke konsumuar marihuanë.

Ajo aktualisht ndodhet në Prishtinë për një ndryshim në pamje.

Enca postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, për të treguar se po ndyshon ngjyrën e flokëve në një parukeri në kryeqytetin tonë.

“E dini vete ju, kur nje vajze lyen floket behet gati per nje epoke te re”, ka shkruar këngëtarja.

Përveç gjoksit të saj që padyshim ra në sy, ishte edhe marihuana të cilën e konsumon shpesh dhe këtë nuk e ka mohuar asnjëherë.

Sidoqoftë, si ju pëlqen Enca më shumë, brune apo bjonde?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm