Para duetit me Fifin, Remzie Osmani po sjell një këngë me këtë mashkull (FOTO)

By

Para bashkëpunimit me Fifin, i cili u zbulua nga vet këngëtaret javë më parë, Remzie Osmani po sjellë një këngë të re me vëllanë e saj.

Kjo u bë e ditur përmes rrjeteve sociale ku këngëtarja e njohur e muzikës popullore postoi një fotografi nga xhirimet.

“Vjen së shpejti”, ka shkruar ajo teksa ka etiketuar edhe vëllanë e saj.

Ky nuk është dueti i parë mes Remzies dhe Nexhatit. Dyshja sollën bashkë disa këngë të cilat numërojnë miliona klikime në YouTube.

Theksojmë se ajo me Fifin, do të dalë në fund të këtij viti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm