Elvana Gjata në Gjermani për këngën e re (VIDEO)

By

Pas suksesit me “A m’don”, “Fustani” me Capital T dhe “Meine Liebe” me Ardian Bujupin, Elvana Gjata së shpejti kthehet me këngë të reja.

Këngëtarja aktualisht po qëndron në Gjermani atje ku edhe po punon për projekte muzikore.

Ajo së fundmi ndau dy video duke kërcyer në një studio muzikore në Dusseldorf, duke lënë të kuptohet se ka nisur të incizojë këngë të re.

Përveç kësaj, ka zëra se Elvana në vitin 2020 lanson edhe një album./Prive.al

View this post on Instagram

Mama🐐 😍🎧🎼🛠

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm