Paparazzi: Kështu duket Vildane Zeneli kur bën pazar (FOTO)

By

Ajo ngrit temperaturat tek shumë meshkuj me postimet e nxehta që i bën në rrjete sociale e të cilat janë të shumta në numër.

Fjala është për modelen e njohur shqiptare, Vildane Zeneli e cila konsiderohet si një prej femrave më bombastike shqiptare.

Por a e keni menduar ndonjëherë se si duket Vildanja përtej filtrave të Instagramit në jetën reale?!

Një fotografi paparazzi e siguruar nga Prive.al e shfaq modelen teksa bën pazar në një prej dyqaneve në Staten Island, Neë York.

Pa grim në fytyrë dhe e veshur me çfarë i ka kapur dora, Vildanja duket mjaft më ndryshe se zakonisht teksa e fokusuar në telefonin e saj pret në rradhë për të paguar tek arka. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm