Big Mama sheh vdekjen me sy

By

Këngëtarja Big Mama, disa javë më parë ka pësuar një episod aspak të këndshëm i cili është arritur të kuptohet tek së fundmi.

Gjatë një udhëtimi me aeroplan, fluturimi shoqërohej me përplot turbulenca të forta që kanë rezultuar tejet shqetësuese për pasagjerët.

Por, më së keqi për këngëtaren e njohur!

Big Mama ka pësuar një sulm paniku teksa për minuta të tërë rresht ajo nuk ka qenë në gjendjen më të mirë të mundshme shkaku i pulsit në rënie.

Prive ka arritur të mësoj se në aeroplan është shkaktuar panikë serioze edhe nga gjendja e Bigit e cila fatmirësisht pas disa minutash ka arritur të këndellet duke u kthyer në normalitet falë edhe kujdesit nga pasagjerët e tjerë dhe stafit të ekuipazhit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm