Pamje nga festa e ditëlindjes së Arbenitës dhe vajzës Nina

By

Vajza e Feros dhe Arbenitës mbushi dy vjet jetë.

Pos festës së saj, ditëlindjen pati edhe modelja nga Kumanova.

Të dyja festojnë në të njëjtën ditë dhe sigurisht nuk mungoi një aheng.

Në shtëpinë e tyre ata dekoruan ambientin e jashtëm dhe u kujdesën deri në detaje që çdo gjë të dukej bukur.

Më poshtë mund të shihni si dukej çifti bashkë me vajzën e tyre në festën e madhe.

Urime!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm