Ja ku mund ta gjeni parfumin e preferuar të Dafina Zeqirit

By

Në llogarinë e saj në Instagram, Dafina Zeqiri zbuloi parfumin e saj të ri të preferuar.

Ajo zbuloi se cili është parfumi i saj i preferuar, dhe këtë mund ta gjeni në “Maison de Parfum” që është shtëpia më e kërkuar e parfumeve në vend, e cila në sirtaret e tyre kanë shumë prej markave më unike të parfumerisë.

Parfumat më unik dhe me aromat më të veçanta i gjeni ku tjetër, pos në “Maison de Parfum Prishtina”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm