Nuset e Xhakajve festojnë krah njëra-tjetrës (FOTO)

By

Nata e ndërrimit të viteve me fokus në familjen ka qenë shkak që vëllezërit Xhaka, Taulant e Granit të shfaqen për të parën herë bashkë në fotografi me partneret e tyre.

Tashmë kur edhe Taulanti duket të jetë stabilizuar në lidhjen e tij dhe gjërat kanë marrë trajtën serioze, e dashura, Arbnora e ka pritur në familjen e personit të zemrës natën e ndërrimit të viteve.

Ky moment nuk ka kaluar pa një foto ku dy vajzat shfaqen krah njëra-tjetrës me partnerët në krah dhe djalin e axhës së dy futbollistëve, Agonin.

Tashmë kur i kemi parë bashkë dhe mund të bëjmë krahasimin, shtrohet pyetja cila ju pëlqen më shumë? Leonita e Granitit apo Arbnora e Taulantit? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm