Pamë shumë çka në mbrëmjen për Skënderbeun, por jo edhe vajzën “YLL” të Blendi Fevziut

By

Ajo është rritur aq shumë sa mezi e njohëm. E po të mos ishte krah Blendi Fevziut do mendonim se është ndonjë modele.

Vajza e madhe e gazetarit të njohur shqiptar Blendi Fevziu, Mishel, e ka shoqëruar të atin e saj mbrëmë në Romë në Ceremoninë që u mbajt Me rastin e 550 vjetorit të vdekjes së heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti – Skënderbeu, me kërkesë të kreut të Misionit Diplomatik të Shqipërisë në Selinë e Shenjtë.

Dhe Fevziu aty u paraqit me të bijën Mishel, e cila po dukej shumë bukur e veshur në të zeza.

Artikuj të ngjashëm