A beson në Zot Yll Limani ?!

By

Pyetjeve të rubrikës Kutia nga Liberta Spahiu sonte iu përgjigj Yll Limani.

Ai mes të tjerash këndoi këngën e parë të tij teksa tregoi se a beson në Zot.

I pyetur se ku do donte të jetonte, Ylli u përgjigj se megjithëse tingëllon klishe, ai ka dëshirë të jetojë dhe veprojë në Amerikë.

Këngëtari tregoi se a ka vjedhur në kuletën e prindit ndonjëherë dhe poashtu u pyet për storjen e dashurisë më të mirë në jetën e tij.

Përgjigjjet e Yllit mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm