Pajtohen Buci e Santiana, ai i kërkon falje

By

Një krisje në shoqërinë e Bucit dhe Santianës është shkaktuar me hyrjen e banores të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kadires.

Santiana ishte hatëruar me Bucin pasi e kishte ngacmuar për Kadiren duke i thënë se është më e bukur se ajo dhe vajzat e tjera të shtëpisë dhe ishte larguar nga ajo duke i thënë se më nuk e ka shoqe dhe nuk qëndron me të.

“Nëse dëshiron të vazhdojë kështu shoqëria jonë mundet, unë nuk të frikësohem asapk”, ka thënë Santiana.

Kurse, Buci i tha se duhet ta kuptojë që ai ka bërë shaka me të.

“Më fal, edhe Morena Taraku të vijë më nuk e bëjë”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm