Gjon’s Tears ka gati këngën e re dhe këto janë detajet

By

Këngëtari shqiptar, Gjon’s Tears, do të bëjë publikimin e një këngë të re më 14 janar.

“Zëri i një engjulli”, i quajtur ndryshe nga gara “Eurovision”, Gjoni ka njoftuar përmes “Instagramit” se më 14 janar do të publikojë një këngë të re.

Gjoni përfaqësoi Zvicrën në vitin e kaluar të edicionit të “Eurovision”, dhe madje ka arritur të shpallet edhe vokalisti më i mirë në këtë garë

Së fundmi, këngëtari shqiptar ka sjellur bashkëpunim edhe me Arilena Ara, ku kanë marrë komente pozitive nga publiku.

Artikuj të ngjashëm