Këngëtarja shqiptare pjesë e kolonës muzikore të filmit të animuar

By

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Ava Max ndau një lajm emocionues me ndjekësit e saj në Instagram.

Sweet but Psycho” Singer Ava Max Is Trying to “Bring Pop Back ...

Ajo do të jetë pjesë e kolonës zanore të filmit të animuar Scoob!

Kënga “On Me” nga Thomas Rhett dhe Kane Broën, me Ava Max, do të lansohet me 15 Maj.

Filmi i animuar Scoob! zbulon sesi miqtë Scooby dhe Shaggy u takuan për herë të parë dhe si u bashkuan me detektivë të rinj si Fred, Velma dhe Daphne për të formuar Mystery Inc. Më vonë, Scooby Doo dhe banda luftojnë për të ndaluar një “dogpokalips” globale dhe të mësojnë se Scooby ka një trashëgimi sekrete dhe një fat epik.

Artikuj të ngjashëm