Premierë:Rino dhe Nushi publikojnë “A e din”

By

Ashtu siç paralajmëruan Rino Sopjani dhe reperi Nushi kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri, që është edhe njëherësh bashkëpunimi i parë mes tyre.

“A e din” është titulluar kjo këngë e cila tashmë është në YouTube.

Projekti në krijimin audio ka vulën e Cekic teksa videoklipi është realizuar nga Imagine Films./Prive.al

Artikuj të ngjashëm