Olsa nxjerr videon e papublikuar të Andit dhe Jasminës

By

“Përputhen” ka përfunduar zyrtarisht.

Pas një sezoni të gjatë me përplot zhvillime, programi i formatit reality që theu çdo rekord audience do të pushojë për një muaj e gjysmë, deri në shtator.

Me të mbaruar, autorja Olsa Muhameti me ndjenjën e nostalgjisë është rikthyer në kohë duke ndarë momente nga më të ndryshmet.

Nga konfirmimi si autore tek fundi, ajo ka ndarë sfidat, gëzimet dhe momente të tjera të papublikuara më parë.

Një ndër ta ishte edhe një moment romantik i Jasminës dhe Andit, dyshes që më nuk janë bashkë.

Në të, Jasmina shihet në prehërin e Andit në zyrën e Olsës.

Video e datës 24 prill 2021 është përcjellë me një shkrim nga autorja Muhameti, që dyshen e ka pasë ndër çiftet më të preferuara.

“Më ka pëlqyer shumë ky çift, sa keq” – shprehet Olsa. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm