Blleki publikon këngën e re (VIDEO)

By

Blleki ka publikuar projektin e ri.

Kënga quhet “Hennessy” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Muzika u realizua nga Strike Beatz dhe K-Master ndërkaq klipin e ka bërë Gent Films.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm