Nga nesër, një sfidë e re për Getin dhe Marinën

By

Nga nesër nisë një kapitull i ri për Getin dhe Marinën.

Çifti i njohur pas një pune disa mujore do të debutojnë në biznes me përfaqësinë e brand-it “Elisabetta Franchi”, imazh i të cilit Marina është prej kohësh.

Ambientet e lokalit janë në zemër të Tiranës në “Arena Center” dhe do të përfshijnë gamën e gjerë të brand-it.

Përpos veshjeve elegante me të cilat na asociohet “Elisabetta Franchi”, në dyqan do jetë e pranishme edhe linja e këpucëve, çantave dhe rrobave të banjos.

Shumë suksese! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm