Nuk qëndruan dot larg njëri tjetrit! Çifti i famshëm ribashkohen pas një muaji

By

Vetëm pas një muaji kur lajmi që u ndanë mori dhen, çifti i të famshmëve, këngëtarja Jessie J dhe aktori Channing Tatum, u panë përsëri bashkë.

U raportua se dyshja u panë së bashku në Los Angeles gjatë fundjavës në një dyqan mobilesh luksoze vetëm katër javë pasi vendosën të ndanin rrugët.

Duket që ishët nuk ishin në gjendje të shkëputeshin nga njëri-tjetri kur ata gëzonin kohë së bashku në vazhdën e ndarjes së tyre.

Sipas një dëshmitari, dyshja nuk ndanë ndonjë moment romantik, por dukej që ata u përpoqën të qëndronin nën radar.

Burimi: Mirror

Artikuj të ngjashëm