Këngëtarja shqiptare për Instagramin: “Sa më e lumtur që jam aq më pak dua të postoj”

By

Ndonëse Instagrami dhe mediat tjera sociale janë mënyra më e drejtpërdrejtë për të qëndruar afër ndjekësve, të shumtë janë të famshmit që kanë folur hapur edhe për efektin e tyre negativ.

Edhe këngëtarja shqiptare që me bazë ne Gjermani, Ilira ndjehet se jo gjithnjë është e shëndetshme të kërkojmë afirmim në një rrjet social të mbushur me të panjohur.

Teksa ajo po bëhet gati për projektin e ri “Royalty”, ajo postoi një foto në llogarinë e saj në Instagram duke shkruar:

“Sa më e lumtur që jam aq më pak dua të postoj dua të postoj në mediat sociale – Unë mendoj se lumturia është larg nga dëshira për të qenë “dikush” dhe që dëshiron të adhurohet nga të panjohurit. Më pëlqen ta ndaj jetën time me ju, mendoj se janë thjesht … momentet shumë të lumtura në jetën tuaj nuk janë “të postueshme”. Meiz pres të publikoj ROYALTY.”

Artikuj të ngjashëm